Skladové haly a logistická centra s volným rozponem až 100 m

Skladové haly a logistická centra s volným rozponem až 100 m a absencí vnitřních sloupů vám umožní využít celý zastavěný prostor bez jakýchkoliv překážek a manipulaci se zbožím nebo materiálem bez omezení.

Průmyslové stavby

Při výrobě skladovacích hal a logistických center z oceli myslíme na udržitelné řešení rozmanitých podnikatelských záměrů. Na základě individuálních požadavků investora vytváříme optimální řešení, která vyhovují potřebám oboru a zefektivňují podnikání. Široké využití budov je možné díky variabilním stěnovým a střešním systémům.

Určete rozměry, požadavky na funkčnost, design a architektonické provedení exteriérů a interiérů. My vám vytvoříme kompletní řešení na klíč. Každá námi vytvořená průmyslová stavba zaručuje vysokou kvalitu, moderní architektonické řešení a vysokou funkčnost.

Námi vystavěné výrobní haly se vyznačují příjemným vnitřním klimatem a vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Konstrukce průmyslových hal také zabezpečuje výbornou absorpci hluku. Dvouplášťové stěny lze dodat i s tlumícím akustickým panelem.