Dobře postavené obchodní centrum, nebo prodejní hala je základem úspěchu!

Naši snahou je, aby koncový zákazník přišel, vybral a nakoupil. Zároveň na něj musí komerční prostory působit přirozeně a vzbuzovat v něm zájem. Neméně významným parametrem jsou vlastnosti, které zajímají samotného prodejce. Jedná se o prostory pro zázemí, skladovací podmínky a v neposlední řadě samotné provozní náklady a dlouhá životnost.

Obchodní domy

Naše ocelové prodejní haly projektujeme tak, aby zákazníky zaujaly hned na první pohled. Díky vysoké flexibilitě celého systému ocelových hal je dán prostor kreativní architektuře, která může přilákat potenciální zákazníky. Stavebnicové řešení umožňuje komerční prostory modifikovat přesně podle vašich představ. Kromě atraktivního exteriéru mají ocelové haly propracovaný i interiér, který je navržen s důrazem na zákaznický komfort.

Používané materiály

Námi používané materiály se využívají u montovaných hal po celé Evropě. Ke stavbě používáme nosné prvky z oceli třídy S355 J2+N, které vyhovují přísným požadavkům normy EN 10025. Vnitřní sloupy jsou vyrobeny z ocelových trubek třídy jakosti S235JRH a i na dalších místech využíváme odolné konstrukce a řešení. Primární nosné konstrukce ošetřujeme antikorozním nátěrem a sekundární nosné konstrukce vyrábíme z pozinkovaného materiálu. K dlouhé životnosti ocelové haly a nízkým provozním nákladům přispívají i jednotlivé systémy obvodových plášťů a zastřešení. Do nich lze snadno implementovat tepelnou izolaci ze skelné vaty.

Realizované projekty:

arilis-decathlon

Decathlon

Přestavba obchodního centra se sportovním zbožím v Praze

Golf hose 420

Golf house

Přestavba obchodního centra v Praze na Chodově

arilis-praha-jysk-420-1

OC Jysk

Novostavby obchodních center pro společnost JYSK