Haly a kanceláře

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Do projektu se snažíme vnést naše dlouholeté zkušenosti s realizací a zároveň zapracovat všechny vaše specifické požadavky. Námi dodávané systémy umožňují velkou flexibilitu při návrhu administrativní budovy a zkracují čas potřebný na výstavbu.

Haly a kanceláře

Výstavba kancelářských budov s sebou obvykle přináší specifické požadavky na rozvržení a funkčnost vnitřního prostoru. U většiny realizací se setkáváme s důrazem na nízké pořizovací náklady a vhodné budoucí pracovní prostředí. Investoři neopomíjí ani reprezentativní hledisko kancelářských budov.

U administrativních budov klademe velký důraz na prosvětlení celého prostoru, které vnímáme jako důležitou vlastnost funkčních kanceláří pro spokojené zaměstnance.

Hlavní konstrukce se skládá z rámu a primární a sekundární ocelové konstrukce. Celý systém montovaných hal pak dotváří střešní a stěnové systémy odolné vůči nepříznivým klimatickým podmínkám. Výhodou opláštění hal je možnost integrace skelné vaty, která představuje vysoce efektivní akustickou a tepelnou izolaci.

Stavíme jak jednopodlažní, tak i vícepodlažní haly. Administrativní budovy většinou dodáváme jako samostatně stojící objekty. Konstrukční řešení však umožňuje jejich bezproblémové napojení na stávající výrobní halu či jiný objekt.

Realizované projekty:

arilis-motokary-praha 420

Motokáry Zličín

Vestavba motokárové dráhy praha